Sakarya Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Nusret Erkek Öğrenci Yurdu olarak, Sakarya Üniversitesi’ ne yüksek öğrenim için gelen öğrencilerimize 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize sunmuş olduğumuz hizmet ve olanaklar saymakla bitmez. Onların odalarında ve ders çalışırken istedikleri konforu ve rahatlığı vermekteyiz.

Sakarya Erkek Yurdu
Yurdumuz üniversite için Sakarya'ya gelen öğrencilerimize hizmet vermektedir. Özel Nusret Erkek Öğrenci Yurdu olarak, yüksek öğrenim gören öğrencilerimizin barınma ihtiyacını gidermek için hizmet vermektedir. Uygun fiyatlar sunarak sizlere her zaman yardımcı olmaya çalışmaktayız.
Sakarya Özel Yurt Fiyatları
Özel Nusret Erkek Öğrenci Yurdu, olarak fiyat aralıklarımız oda modellerimize göre değişiklik göstermektedir. 1, 3, 4, 5 ve 6 kişilik olarak hazırlanan odalarımızın fiyat aralıkları odada bulunan kişi sayısına göre farklılık göstermektedir. Bütün oda fiyatlarımız bütçenize uygun olarak belirlenmiştir.
Sakarya Özel Yurtlar
Özel Nusret Erkek Öğrenci Yurdu, özel bir kuruluş olmakla beraber sizleri evinizde gibi hissetmeniz için en uygun ortamı hazırlamaktadır. Yurdumuz sizlere kendinizi özel hissetmeniz için çok kaliteli hizmet olanakları hazırlamıştır. Rahat etmeniz için elimizden gelenin daima fazlası yapmaktayız böylelikle hem ailenizin içi ferah olacaktı hem de okul yaşantınıza başarı katacaksınız.
Sakarya Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar
Özel Nusret Erkek Öğrenci Yurdu, Sakarya Üniversitesi'ne yakın bir erkek öğrenci yurdu olarak sizlere birinci sınıf kaliteli hizmet sunmaktadır. Yurdumuzun içerisinde bulunan eşyalar ve sizlere sunduğumuz hizmet her zaman birinci kalitededir. Bunların yanı sıra sizlere ulaşımda avantaj sağlamaktayız.
Sakarya'da Yer Alan Yurtlar
Özel Nusret Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya' da yer almaktadır. Sakarya Üniversitesine ve meslek yüksek okullarına yakın olması sebebiyle ulaşımda hiç bir sorun yaratmamaktadır. Sadece okul değil gerekli olan hastane, market, eczane, sağlık ocağı gibi yerlere de yakın olması sebebiyle öğrencilerimiz hiç bir sorun yaşamamaktadırlar.