Yurdumuz 2006'dan beri geleceğimizin teminatı olan siz değerli üniversiteli arkadaşlarımıza, kaliteli ve size yakışır bir hizmet sunmayı ilke edinen ve güvenini siz gençlerden alan bir kurum olmaktayız.

Erkek  öğrenci yurdu olarak faaliyet gösteren yurdumuz, ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri çağdaş disiplin ve düzen kurallarıyla idare edilmektedir ve siz üniversiteli arkadaşlarımızın da evlerini en az özleyecekleri sıcak ve huzurlu bir ortam oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Konum olarak Sakarya’nın Erenler ilçesinde yer alan yurdumuz Sakarya Üniversitesi Esentepe Merkez Kampüs' ne rahatlıkla ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Yurdumuz üç katlı olup, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Isınma merkezi doğalgaz ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır. Öğrenciler 24 saat sıcak su imkanına sahiptirler. Marmara depreminin şehrimizde meydana getirdiği büyük yıkım sonrasında üniversitemize yaptırmış olduğumuz incelemeler neticesinde binamızda herhangi bir hasara rastlanmamıştır. Yurdumuzun kapasitesi toplam 64' dür.

Huzur ve Kardeşlik İçerisinde Evinizi Aratmayacak Bir Ortam...


Hakkımızda Resim